110
Žraloci jsou úzce specializovaným lovcem na vrcholu potravinového řetězce. Naší hlavní konkurenční výhodou je naše úzká specializace.

210
Žraloci dokáží své chování přizpůsobit rozmarům své kořisti, stejně tak i my přizpůsobujeme naše techniky cílové skupině či komunitě.

310
Žraloci musí stále plavat, aby do žaber přicházela čerstvá voda. I my se neustále pohybujeme vpřed, analyzujeme nové trendy a vyhledáváme nové příležitosti.

410
Žraloky uvidíte plavat ve všech světových oceánech, i nás najdete působit na většině sociálních sítí.

510
Jeden druh žraloka, nalezený u Nového Zélandu, uměl štěkat jako pes. I my umíme komunikovat různými styly, jazyky i způsoby.

610
Vystopovat žraloky je poměrně těžké. I my jsme rádi, když nejde poznat, že se o danou práci stará třetí strana. Autenticita je základ.

710
Žraloci vidí stejně dobře před sebe i za sebe. I my hledáme přesah a propojení sociálních sítí s ostatními kanály.

810
Žraloci plavou v oceánech již více než 400 milionů let a ještě nějakou dobu plavat budou. Nezáleží na tom, která sociální média budou zrovna trendy, důležitý je přístup a způsob komunikace s vašimi fanoušky a zákazníky.

910
Do 19. století považovali někteří obyvatelé Jižního Pacifiku žraloky za bohy a přinášeli jim oběti. Na každého z nás čeká někde velká ryba. Nechte se k ní dovést.

poznejte žraloky
Napouštím...
Provozovatel webu, společnost Socialsharks s.r.o., Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7, IČ 014 170 70, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací. Souhlasím