Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

110
Žraloci jsou úzce specializovaným lovcem na vrcholu potravinového řetězce. Naší hlavní konkurenční výhodou je naše úzká specializace.

210
Žraloci dokáží své chování přizpůsobit rozmarům své kořisti, stejně tak i my přizpůsobujeme naše techniky cílové skupině či komunitě.

310
Žraloci musí stále plavat, aby do žaber přicházela čerstvá voda. I my se neustále pohybujeme vpřed, analyzujeme nové trendy a vyhledáváme nové příležitosti.

410
Žraloky uvidíte plavat ve všech světových oceánech, i nás najdete působit na většině sociálních sítí.

510
Jeden druh žraloka, nalezený u Nového Zélandu, uměl štěkat jako pes. I my umíme komunikovat různými styly, jazyky i způsoby.

610
Vystopovat žraloky je poměrně těžké. I my jsme rádi, když nejde poznat, že se o danou práci stará třetí strana. Autenticita je základ.

710
Žraloci vidí stejně dobře před sebe i za sebe. I my hledáme přesah a propojení sociálních sítí s ostatními kanály.

810
Žraloci plavou v oceánech již více než 400 milionů let a ještě nějakou dobu plavat budou. Nezáleží na tom, která sociální média budou zrovna trendy, důležitý je přístup a způsob komunikace s vašimi fanoušky a zákazníky.

910
Do 19. století považovali někteří obyvatelé Jižního Pacifiku žraloky za bohy a přinášeli jim oběti. Na každého z nás čeká někde velká ryba. Nechte se k ní dovést.

poznejte žraloky
Napouštím...